دانشمندان بر این باورند که سه گونه مختلف از موجودات فضایی در حال بازدید از زمینیان هستند!

وقتی که بحث در مورد موجودات فضایی و تمدن‌های پیشرفته آن‌ها مطرح می‌شود، اولین پرسشی که در ذهن ما پیش می‌آید این است که بیگانگان چه شکلی بوده و در کجا می‌توان آنان را یافت؟ اما شاید پس از سال‌ها مطالعه و جستجو برای حیات‌های هوشمند در خارج از سیاره زمین، سرانجام به این باور رسیده باشیم که جستجوی آنان کاری بیهوده بوده است! به نظر می‌رسد ما و تمدن زمینیان، از گذشته‌ای بسیار دور مورد بازدید از سوی بیگانگان قرار داشته‌ایم. متخصصان بر این باورند که از گذشته تاکنون، سه گونه مختلف از موجودات فضایی در حال بازدید از زمینیان بوده‌اند.

موجودات فضایی ، از گذشته‌ای دور ما را زیر نظر داشته و به دفعات از زمین بازدید کرده‌اند!

کارشناسان اظهار داشته‌اند که از زمان‌های قدیم تاکنون، سه گونه مختلف از موجودات فضایی در حال بازدید از ما و سیاره مادری‌مان هستند. این ایده که ما در پهنه‌ی وسیع کیهان، تنها گونه از موجودات هوشمند نیستیم، از گذشته تا به امروز در افسانه‌ها و داستان‌های علمی و تخیلی مطرح گردیده است. البته دامنه این موضوع، علاوه بر داستان‌ها و فیلم‌های سبک علمی و تخیلی، در موضوعات مورد مطالعه فلاسفه برتر تاریخ، مورخان، شاعران و نظریه‌پردازان علمی نیز ریشه داشته است.

یکی از اولین افراد که در طول تاریخ در مورد بیگانگان فضایی صحبت کرده است، جوردانو برونو (Giordano Bruno) به عنوان کشیش، فیلسوف و کیهان‌شناس ایتالیایی بوده که نظریه‌پردازی‌های او در زمینه کیهان، تعریفی گسترش یافته از مدل کوپرنیکی بوده‌اند. برونو پیشنهاد کرد که سیاره‌های در حال گردش به دور ستاره‌های دور دست، ممکن است قادر باشند به خودی خود، موجب شکل‌گیری حیات شوند. (بر مبنای یک نظریه شناخته شده در فلسفه با عنوان کثرت گرایی کیهانی) او همچنین بر این باور بود که جهان بی‌نهایت است و می‌تواند در قسمت مرکز، فاقد جرم آسمانی باشد.

موجودات فضایی

بر اساس نوشته‌های موجود، برونو اظهار داشته‌ است:

تعداد بی نهایتی از خورشید‌ها و سیاره‌های مشابه زمین وجود دارند که هریک به دور ستاره‌های خود در حال گردش هستند. اگر به آسمان شب نگاه کنیم، فقط می‌توانیم ستاره‌ها را ببینیم، چرا که آن‌ها دارای اندازه‌هایی بزرگ و درخشان هستند. از طرف دیگر، امکان مشاهده سیاره‌های آنان برایمان وجود ندارد، چرا که آن‌ها در مقایسه با ستاره‌هایشان، بسیار کوچک‌تر بوده و فاقد هرگونه روشنایی هستند. جهان‌های قابل مقایسه بسیاری در دنیا با سیاره زمین وجود دارند؛ برای مثال برخی از این سیاره‌ها، به دلیل اینکه در معرض تابش اشعه ماورای بنفش قرار دارند، برای مدتی طولانی خالی از سکنه بوده‌اند.

جوردانو برونو، تنها فردی نبوده که بحث در مورد موجودات فضایی در خارج از زمین مطرح کرده است. دکتر برایان اولری (Dr. Brian O’Leary) به عنوان فضانورد سابق ناسا و استاد فیزیک در دانشگاه پرینستون، در این رابطه اظهار داشته است:

شواهد متعددی مبنی بر برقراری ارتباط موجودات فضایی با زمینی‌ها وجود دارد. بر اساس اطلاعات موجود، تمدن‌های بیگانه از گذشته‌ای بسیار دور ما را زیر نظر داشته‌اند. ظاهر این موجودات فرازمینی، ممکن است با تصورات پیشین ما فاصله بسیاری داشته باشد. بیگانگان از تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته‌ای برای ملاقات با زمینیان استفاده می‌کنند، وسیله حمل و نقل آن‌ها از دیسک‌های مغناطیسی در حال چرخش تشکیل شده که امروزه آنان را به نام UFO‌ها می‌شناسیم.

امروزه ما انسان‌ها در شرایطی قرار داریم که تکنولوژی به ما این اجازه را می‌دهد که در جهان اطراف خود به خوبی کاوش کنیم. علاوه بر این‌ها، میلیون‌ها نفر از سراسر جهان بر این باورند که ما در کیهان تنها نبوده و بارها توسط موجودات فضایی مورد بازدید قرار گرفته‌ایم.

در این میان، سوالات گمراه‌کننده بسیاری مطرح می‌شوند؛ از جمله اینکه : این موجودات چه نام دارند؟ آیا آن‌ها دارای رفتاری صلح‌آمیز بوده و یا همواره در پی خرابی و استعمار سیاره ما بوده‌اند؟ بیگانگان در کدام قسمت از کیهان سکونت دارند؟

موجودات فضایی

طبق برآوردهای صورت گرفته، تعداد 100 میلیارد کهکشان با قدمتی به اندازه کهکشان راه شیری در جهان وجود دارد که هریک از آنان، به خودی خود دارای 100 میلیارد ستاره بوده و هریک از این ستاره‌ها، دارای مجموعه‌ای از سیاره‌ها هستند که در مدار آنان گردش می‌کنند. با بررسی اجمالی این اعداد و ارقام، تنها بودن ما در جهان هستی امری بعید و غیرممکن به نظر خواهد رسید!

بسیاری از نویسندگان بر این عقیده هستند که در هر کهکشان، حداقل یک تمدن هوشمند وجود دارد. اگر چنین باشد با انجام محاسبات ریاضی ساده به این نتیجه می‌رسیم که هم اکنون، تعداد یک صد میلیارد تمدن هوشمند در سرتاسر کیهان در حال زندگی هستند! یوفولوژیست‌ها و محققان ماوراء الطبیعه بر این باور هستند که کره زمین از گذشته‌ای دور تاکنون، توسط گونه‌های مختلفی از موجودات فرازمینی مورد بازدید قرار گرفته که شواهدی از آن در سازه‌های باستانی در سراسر جهان به خوبی قابل مشاهده است.

مصریان و یونانیان باستان، “خدایان” بسیاری را پرستش می‌کردند، در مواردی متعدد، آنان خدایان خود را موجودی بیگانه می‌دانستند که از سوی خورشید به زمین آمده است.

آنوناکی – The Anunnaki

آیا آنوناکیِ باستان، با فراموشی تاریخی ما ارتباط مستقیم دارد؟

اگر نگاهی به تاریخ بین النهرین باستان بیندازیم، وجود شواهد بسیار از آنوناکی‌ها، ما را حیرت‌زده خواهد کرد!

اعتقاد بر این است که آنوناکی، خالق گونه‌ی انسان باشد. این خدایان باستانی، در گذشته‌ای دور سیاره زمین را ترک کرده‌اند. اما در متون تاریخی آن‌ها آمده است که روزی به زمین بازخواهند گشت. جالب توجه است که اگر به متون ادیان و فرهنگ‌های مختلف در سراسر دنیا مراجعه کنیم، شاهد این هستیم که خدایان تمامی این فرهنگ‌ها، از بازگشت خود به زمین وعده داده‌اند.

موجودات فضایی

با مطالعه در متون باستانی آشوری و بابلی، می‌خوانیم که آنوناکی در واقع فرزندی از خدایان باستانی با نام‌های “آنو” و “کی” است. Enuma Elish به عنوان کتابی از تاریخچه خلقت، دارای داستانی شگفت‌انگیز است! آنوناکی در حماسه گیلگامش و افسانه‌ای از جاری شدن سیل در این کتاب حضور دارد. به طور کلی در کتیبه‌های باستانی کشف شده از این تمدن‌های باستانی، نام 4 خدای باستانی با نام‌های Anu, Enlil, Enki, Ninhursag ذکر شده است.

بسیاری از محققین به شدت بر این موضوع تاکید دارند که بر اساس شواهد موجود، آنوناکی (کسی که از بهشت به زمین می‌آید)، یک تمدن فوق پیشرفته در قسمتی از کهکشان راه شیری هستند. آنوناکی و گروهی دیگر از بیگانگان همراه با او، در حدود 432 هزار سال قبل، در ناحیه خلیج فارس به زمین فرود آمده‌اند. آنوناکی‌ها، انسان را برای به بردگی گرفتن ساختند تا در استخراج طلا از معادن زمین، آن‌ها را یاری دهند. در نهایت، آنوناکی، زمین را با وعده‌ی بازگشت در آینده‌ای دور ترک کرد.

بیگانگان خاکستری – The Grey Aliens

بیگانگان خاکستری، شناخته‌شده ترین گونه از موجودات فضایی در قرن 21 هستند. به طور کلی 2 نوع مختلف از بیگانگان خاکستری وجود دارند. خاکستری‌هایی که دارای سَری بزرگ، چشم‌هایی بادامی شکل و بدنی کوچک به خاکستری‌های کوچک معروف بوده و در واقع یک زیر مجموعه از خاکستری‌های بزرگ هستند. به عقیده یوفولوژیست‌ها و محققان در این زمینه، جمعیت این گونه از بیگانگان بسیار کوچک است.

این‌ گونه از موجودات فضایی، دارای چشم‌هایی بادامی شکل بوده و بسیاری از گزارشات مربوط به آدم‌ربایی از سوی بیگانگان، به آن‌ها نسبت داده شده است. بسیاری از کارشناسان و یوفولوژیست‌ها بر این باور هستند که نژاد بشر، یک معاهده محرمانه با این گونه از بیگانگان فضایی دارد.

بر اساس اطلاعات موجود، نژاد بیگانگان خاکستری، ساکن صورت فلکی شکارچی و سیستم ستاره زتا رتیکولی هستند. گفته می‌شود این دسته از بیگانگان فاقد روح بوده و همانند ربات‌ها رفتار می‌کنند.

موجودات فضایی

بنا بر گزارشات موجود، دولت ایالات متحده آمریکا در سال 1950 میلادی، یک معاهده با این بیگانگان به ثبت رسانده است. در این معاهده، انسان‌ها موفق به دریافت تکنولوژی‌های جدید برای مطالعه شدند، در حالی که این دسته از بیگانگان چراغ سبزی را برای ربودن افراد و انجام آزمایش بر روی آنان دریافت نمودند.

برخی از مجسمه‌های باقی مانده از زمان سومریان باستان که نسخه‌هایی از آن‌ها را در غارهای اروپا و استرالیا هم میتوان یافت، بیگانگان خاکستری رنگی را در قالب موجوداتی با سَر مثلثی شکل و چشمانی درشت نشان می‌دهند.

همچنین بر روی دیواره‌های موجود در غار کیمبرلی در استرالیا، اولین تصاویر از این بیگانگان خاکستری، توسط بشر غارنشین حک شده است. در افسانه‌های محلی آمده که این حکاکی‌ها، در زمان استراحت و خوابیدن غارنشین‌ها به طور خودکار ظاهر شده و از ارواح بیگانگانی با نام Wondjina هستند. گفته می‌شود با این حکاکی‌ها، بیگانگان خاکستری موفق شده‌اند چشم‌اندازی از خود را برای اهالی غارنشین به تصویر بکشانند.

 

بیگانگان فضایی از نوع خزندگان – Reptilians

در طول تاریخ، داستان‌های بسیاری از این گونه از موجودات فضایی نقل شده است. افسانه‌های بسیاری از زندگی این دسته از بیگانگان فضایی در زمین وجود دارد، تا آنجا که گفته می‌شود چه در گذشته و چه در زمان حال، گروهی از آن‌ها در میان ما حضور داشته‌اند. تاریخچه بحث و وجود افسانه‌های متعدد در مورد این دسته از بیگانگان بسیار بوده و همواره در حال افزایش است. داستان‌های بسیاری از موجوداتی نیمه انسان و نیمه خزنده در طول قرن‌های گذشته گفته شده است، اما آیا این‌ها تنها تصورات ما، از موجودات بیگانه هستند و یا در واقع آنان در میان ما حضور دارند؟ این موجودات عجیب و غریب که در کتب تاریخی متعددی از آنان یاد شده، سوالات بسیاری را پیرامون موجودات فضایی مطرح می‌کنند، آیا به راستی که آن‌ها در میان ما انسان‌ها زندگی می‌کنند؟

با نگاهی به تاریخ، افسانه‌های بسیاری از این موجودات عجیب و غریب پیدا می‌کنیم که توسط انسان‌های قدیم مورد پرسش قرار گرفته‌اند. در نقاطی از آمریکای جنوبی، Quetzalcoatl و Kukulkan از جمله این بیگانگان خزنده‌ای هستند که در طول تاریخ توسط ساکنین مورد پرستش قرار داشته‌اند. Quetzalcoatl یک خدای باستانی در آمریکای مرکزی بوده که در زبان بومی ناهواتل، به معنای “مار پرنده” است. پرستش اینگونه از بیگانگان فضایی، برای اولین بار در اسناد باستانی شهر Teotihuacan (کلمبیایی‌های قدیم آمریکا)، در حدود یک قرن پیش از میلاد مسیح کشف شد.

موجودات فضایی

به عقیده‌ی یوفولوژیست‌ها، بیگانگان فضایی از نوع خزندگان دارای ارتفاع 4 متری بوده و رزمندگانی بسیار قدرتمند در درگیری‌ها هستند. این دسته از موجودات فضایی همچنین دارای یک قدرت فوق‌العاده در سیستم روانی هستند که از ترس و نفرت تغذیه می‌کنند. در برخی متون تاریخی، از این دسته از بیگانگان فضایی، به عنوان “شیطان” نیز نام برده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار